Η τρέλα του #DollyPartonChallenge: Διάσημοι & οι φώτο τους σε tinder- Linkedin - facebook -Instagram (φώτο)

Η Ντόλι Πάρτον κατάφερε να γίνει το πρώτο viral meme του 2020

Υπάρχει μια διαφορετική πλευρά του εαυτού μας , την οποία θέλουμε να δείξουμε σε κάθε ένα από τα Social Media. Αυτό είναι το concept πίσω από τη νέα "μανία" του Internet. Βέβαια αυτό συμβαίνει και στη ζωή όπου σε κάθε διαφορετική περίσταση ή στιγμή έχουμε ένα διαφορετικό mood και look.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Get you a woman who can do it all 😉

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Dolly Parton (@dollyparton) στις

 

Η διάσημη τραγουδίστρια Dolly Parton κατάφερε να γίνει το πρώτο viral meme του 2020. Τα καλά νέα είναι ότι για να ακολουθήσεις την πρόκληση της, δεν χρειάζεται να διαθέτεις το ταλέντο της στη μουσική.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

A look for every social occasion 😘 - Team Celine . Un look pour toutes les occasions 😘 - Team Céline . #dollypartonchallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Céline Dion (@celinedion) στις

 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

@dollyparton am I doing it right? #dollypartonchallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη JARED LETO (@jaredleto) στις

 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is how you do this, right? 🙃 #dollypartonchallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Natalie Portman (@natalieportman) στις

 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cayendo en la novelería.. ahí va! 😂#DollyPartonChallenge

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Dr. Luis Francisco Alvarado (@dr.lfalvarado) στις

 

Όλα ξεκίνησαν όταν δημοσίευσε στο Instagram ένα κολάζ με τέσσερις φωτογραφίες της και τη λεζάντα "Σας παρουσιάζω τη γυναίκα που μπορεί να τα κάνει όλα".

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yes ma’am, @dollyparton, whatever you say. ♥️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jennifer Garner (@jennifer.garner) στις

 

Στην πρώτη φωτογραφία φαίνεται το προφίλ της στο linkedin, στη δεύτερη έχουμε μία φωτογραφία από το facebook. Στην τρίτη μία φωτογραφία από το Instagram και στην τέταρτη μία φωτογραφία από το Tinder.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

😋😂 @dollyparton

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cara Delevingne (@caradelevingne) στις

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Get a guy who will play them all ✨

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Mark Ruffalo (@markruffalo) στις

Το #DollyPartonChallenge έγινε πολύ γρήγορα η νέα μόδα στα Social.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’d swipe right

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Will Smith (@willsmith) στις

 

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello Dolly!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) στις

 

Δεκάδες διάσημοι ακολούθησαν το παράδειγμα της τραγουδίστριας.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Inspired by the legendary, @DollyParton! ❤️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Viola Davis (@violadavis) στις

 

 

 

Στη φωτογραφία του Linked in τους βλέπουμε με αυστηρό επαγγελματικό look, στη φωτογραφία του Facebook , έχουμε ένα πιο προσωπικό , οικογενειακό στιγμιότυπο, στη φωτογραφία του Instagram έχουμε τα πιο αντυπωσιακά φόντα και τις ωραίες πόζες , ενώ στο tinder έχουμε  "σέξι κι όποιος αντέξει" φωτογραφίες.

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

#DollyPartonChallenge #CanDoItAllChallenge #SocialChallenge 😝🍓

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Janet Jackson (@janetjackson) στις

 

Η Σελίν Ντιόν, ο Τζάρεντ Λέτο, ο Γουίλ Σμιθ, η Κάρα Ντελεβίν, η Τζανέτ Τζάκσον, η Μάιλι Σάιρους, ο Τζίμι Κίμπερ , είναι μόνο μερικοί από τους σταρ που ακολούθησαν το παράδειγμα της Ντόλι Πάρτον.

Ακολουθήστε το eirinika.gr στο Google News για να έχετε στο μενού σας ενδιαφέρουσες ειδήσεις από την Ελλάδα και τον υπόλοιπο κόσμο.

Πατήστε εδώ για να διαβάσετε όλες τις αναρτήσεις του eirinika.gr και του madeingreece.news

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ